13 червня о 16-00 у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відкриється виставка художніх робіт Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Заслуженого художника України В. Франчука. Виставка проходить у рамках культурно-мистецького проекту «Лаврський пленер».
«Своїми працями в сучасному мистецькому житті Валерій Франчук вносить яскравий самобутній вклад у зведення величного Храму духовної культури України. Його творчість наповнена любов`ю і небайдужістю до України», — зазначається у прес-релізі до відкриття виставки.
Творче кредо митця: «Я творю для того, щоб люди не забували, що в них є душа. А, кажуть, вона вічна…»
***
Біографічна довідка: Валерій Олександрович у 1986 році закінчив Київський державний художній інститут (сьогодні Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури). Факультет графіки, майстерню станкової графіки.
Нагороджений відзнаками та нагородами: Орденом «За заслуги» III-го ступеня, нагрудним знаком «Знак пошани», Почесними відзнаками Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтва», «За багаторічну плідну працю в галузі культури», Почесною грамотою Київського міського голови тощо.
Митець Валерій Франчук з 1983 року проводить активну виставкову діяльність. На його рахунку 149 персональних та 112 групових і республіканських художніх виставок. Твори експонуються у багатьох вітчизняних музеях України та країн світу. Про творчість художника написано 300 публікацій в газетах і журналах України та світу.
Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 9 (внутрішнє подвір’я корпусу № 21, галерея), Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.
Оргкомітет заходу: (044) 406-63-59.
Акредитація представників ЗМІ не потрібна.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика