17 липня, у день пам’яті святих царствених страстотерпців, у Київській міській клінічній лікарні № 6 у «Медмістечку» відбулися заходи з нагоди річниці заснування сестринства милосердя на честь святих царствених мучениць, що діє при лікарняному храмі Святого Архістратига Божого Михаїла, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Після Божественної літургії та молебню була проведена акція милосердя, в ході якої сестри відвідали хворих та передали їм благодійні пожертви. Окрім цього, присутні на святкуванні мали змогу прослухати просвітницьку лекцію «Маловідомі сторінки життя та благодійна діяльність Царської Сім’ї».

Заходи відбулися в рамках співпраці Синодальних відділів – Відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів та Відділу благодійності та соціального служіння.

Духівник сестринства – заступник голови Синодального медичного відділу та настоятель храму Архістратига Божого Михаїла у «Медмістечку» протоієрей Геннадій Батенко передав сестрам подяку від Блаженнішого Митрополита Володимира та його благословення на продовження несення їх нелегкого послуху.
За роки свого служіння сестри не тільки допомагали хворим під час їх лікування, але і здійснювали їх соціальний супровід, надаючи послуги з оформлення інвалідності та в отриманні відповідних соціальних виплат.
Цього року сестри милосердя взяли також активну участь у освітній програмі Синодального відділу благодійності з підготовки волонтерів для системи охорони здоров’я з надання медичної допомоги хворим.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика