Рішенням єпархіальної ради святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі У Львівській єпархії було призначено на вересень місяць.
В рамках святкування підготовлена низка заходів, які повинні об’єднати всіх вірних чад Української Православної Церкви у спільній молитві та наповнити щирою радістю від знаменного для нашого народу ювілею.
Святкування розпочалося з Хресного ходу всіма парафіями єпархії з мощами великомучениці Варвари, на спогад про принесення мощей цієї великої угодниці перед Богом з Візантії рівноапостольним князем Володимиром після його хрещення в Херсонесі. Хресний хід розпочався на свято Успіння Пресвятої Богородиці з м. Великі Мости, куди привіз їх Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет в день престольного свята тамтешньої Успенської церкви. Відтоді мощі подорожують всією єпархією.
Також святкуванню 1025-річного ювілею буде присвячений святковий концерт «Нащадки Хрещення Київської Русі», який відбудеться 15 вересня у Львові.
Урочисте Богослужіння, присвячене ювілею Хрещення Русі у Львівській єпархії очолить Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній, відбудеться 22 вересня в Іллінській церкві міста Трускавця.
Після Богослужіння відбудеться відкриття V Ювілейної міжнародної науково-практичної конференції «Сім’я – основа Церкви і Держави», яка проходитиме 23-24 вересня у Львові.
В її роботі візьмуть участь Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній, Голова Синодального відділу у справах сім’ї єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та Керуючий Львівською єпархією єпископ Філарет.
Вперше на Галичині, в рамках згаданої конференції, відбудеться форум Всеукраїнського «Союзу православних жінок».
Прес-служба Львівської єпархії

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика