Протягом вересня місяця прилучани вшановуватимуть пам’ять свого небесного покровителя святителя Іоасафа, єпископа Білгородського, відзначивши таким чином 308 річницю з дня його народження.

План заходів включає 56 пунктів. Переважна їх частина реалізуватиметься в школах, гімназіях, дитячих садках та позашкільних закладах. Це виховні години та години спілкування, духовні вечори та тематичні зустрічі, усні журнали та конференції, перегляд фільмів та зустрічі зі священиками. Багато заходів заплановано у міських бібліотеках та міському краєзнавчому музеї. Виставку, присвячену святителю Іоасафу Білгородському, організовує Центр науково-технічної творчості молоді.
Головні урочистості пройдуть 17 вересня, в день народження святителя. Зранку у Спасо-Преображенському соборі відбудеться святкове Богослужіння. Потім священнослужителі і всі бажаючі пройдуть хресним ходом з Прилук до с. Замістя, де знаходиться церква в ім’я святителя Іоасафа Білгородського. Також буде освячено і щойно збудовану каплицю святителя Іоасафа у мікрорайоні Сорочинці.
Завершиться день концертною програмою православного автора у міському Будинку культури.
Ніжинська єпархія

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика