Міжнародна наукова богословсько–історична конференція “Володимир-Волинська єпархія — духовно-культурна спадщина Київської Русі” відбулася 3 вересня у Святогірському Успенському Зимненському монастирі.
Подібні наукові форуми вже стали традицією – вони проходять у єпархії третій рік поспіль.

Серед організаторів заходу: Володимир-Волинська єпархія Української Православної Церкви, Волинська обласна державна адміністрація, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.
Конференцію було відкрито зчитуванням вітального слова єпископа Володимир-Волинського Володимира.
“Від усього серця вітаю вас, що зібралися сьогодні у духовній перлині Волинського краю, нашій національній святині та спадщині великого князя Володимира – Успенському Зимненському монастирі, – йдеться у вітальному слові єпископа Володимира, – сьогоднішня конференція зібрала істориків, науковців та богословів, щоб у рік 1025-ряччя Хрещення Київської Русі ще раз розмислити про велич спадщини, що дана нашому народові у Володимировому хрещенні, та цінність надбань, виплеканих нашими предками у християнській вірі».
Участь в конференції прийняли представники духовенства єпархії та науковці з України, Польщі, Білорусії та Російської Федерації.
Найближчим часом буде видано збірник матеріалів конференції.
За матеріалами сайту vv-orthodox.org

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика