15 вересня о 19.00 (вул. Боричів Тік/Андріївський узвіз) міжнародна асоціація Спільнота Святого Егідія та рух Молодь За Мир запрошують на ходу, щоб разом запалити свічки пам’яті жертв Бабиного Яру. Хода відбудеться на Подолі — у серці міста, районі, де раніше проживали євреї і звідки вирушали у свою останню дорогу, на смерть. Наприкінці ходи, на Контрактовій площі, відбудеться меморіальний мітинг.

Бабин Яр — це не далека історія, не «чужа», лише єврейська трагедія — це частина історії нашого міста, це наша історія. І ця хода — свідчення того, що Бабин Яр — це біль, що об’єднує свідомість усіх киян. Ця традиція може стати засадничою ідеєю для побудови Києва ХХI століття, в якому жодну національну спільноту не буде виключено з життя та спільної долі всього міста. Важливою і знаковою є участь молоді у цій ході — так школярі та студенти показують, що прагнуть збудувати майбутнє без насильства, без дискримінації та зневаги, яких сьогодні ще надто багато в Києві.
У пам’ятній ході візьмуть участь представники єврейської та ромської громад, праведники та свідки Бабиного Яру, представники влади, школярі та студенти Києва.
Учасники:
Юрій Ліфансе, голова Спільноти Святого Егідія у Києві
Анатолій Шенгайт, Виконавчий директор Київської міської єврейської громади
Борис Забарко, Голова Всеукраїнської організації євреїв — колишніх в’язнів концентраційних таборів і гетто
Зола Кондур, Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі»
Ганна Бебих, Праведниця Бабиного Яру
Ольга Макар, Молодь за мир, учасник III Міжнародного конгресу «Молодь Європи за мир без насилля» у Кракові – Аушвіці (2012)
Як це було минулого року: фото відео
За детальнішою інформацією звертайтеся: Юрій Ліфансе, тел.: 067 502 85 89
Акредитація: SantEgidio@ukr.net
docs.google.com

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика