13 вересня на 72-му році життя відійшов до Господа перший правлячий архієрей Хустської єпархії єпископ Мефодій (Петровцій).

Владика Мефодій знаходився на спочинку з 22 листопада 1998 року за станом здоров’я. Поховання спочилого єпископа Мефодія відбудеться у суботу 14 вересня 2013 року у с. Мала Уголька Тячівського р-ну. Початок заупокійної літургії о 10:00.
Хустське єпархіальне управління та редакція «Православія в Україні» исловлює глибоке співчуття та молитовну підтримку членам родини новоспочилого єпископа Мефодія та правлячому архієрею Хустської єпархії архієпископу Марку.
Символічно, що зовсім недавно владика Мефодій освятив нове Хустське єпархіальне управління.
***
Ще 1957 року він став послушником у Троїцькій пустині поблизу міста Хуст Закарпатської області, у 1959 році — в Почаївській Лаврі.
Потім служив у лавах Радянської армії та ніс послух у Віленському Свято-Духовому монастирі.
У березні 1969 року пострижений у чернецтво. А в 1973 році закінчив Московську духовну академію зі ступенем кандидата богослов’я.
1973 року призначений у Свято-Духів монастир, ніс послух регента-уставщика хору братії, згодом — благочинного.
21 грудня 1981 року призначений духівником братії монастиря й жіночої Свято-Духової обителі при ньому.
1990 року призначений духівником Серафимівського монастиря в селі Приборжавське Іршавського району Закарпатської області.
30 липня 1994 року у Свято-Миколаївському храмі Покровського жіночого монастиря Києва хіротонісаний в єпископа Хустського й Виноградівського.
З 1998 року за станом здоров’я знаходився на спочинку.
Вічна пам’ять новопредставленному єпископу Мефодію!

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика