Минулої п’ятниці, 13 вересня, вийшов черговий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Слухайте тижневик on-line на однойменному порталі.
Спершу хочемо висловити вдячність за молитви про мир у Сирії, та просимо всіх ці молитви не припиняти, дякуючи Богові за те, що допоки військову операцію не розпочато.
Далі слухайте у випуску:
– відійшов до Господа перший правлячий архієрей Хустської єпархії єпископ Мефодій (Петровцій);
– 11 вересня, у день свята Усікновення глави Іоанна Хрестителя, росіяни та українці святкували столітній ювілей дня тверезості. Чому в такий церковний день говоримо про тверезість?
– 15 вересня в Луцьку теж відбулося справжнє дійство на підтримку тверезого способу життя;
– Київські духовні школи готуються до свого дня народження, а точніше – 400-ліття від дня заснування;
– до Володимир-Волинського з’їхалися провідні науковці та священнослужителі з України, Польщі. Росії та Білорусії, щоб взяти участь у богословсько-історичній конференції під назвою «Володимир-Волинська єпархія – духовно-культурна спадщина Київської Русі»;
– переживає подібне «нашестя» науковці в і Севастополь: тут у національному заповіднику Херсонес Таврійський проходила сьома наукова конференція з сакральної археології;
– про ситуацію в Сирії – голова військового відділу Київської єпархії, настоятель храму в ім’я св. Луки при шпиталі МВС України, протоієрей Ярослав Ящук.
Аудіо-паламництво в Лядівський Усікновенський монастир.
Не пропустіть найцікавіше!
***
Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та колективом Інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – диякон Микола Лисенко.
Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15, а всі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».
Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 13.09.13 р.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика