Як уже повідомлялося, цьогорічний VIIІ Фестиваль ЗМІ православних відбудеться з 30 вересня по 4 жовтня у Києво-Печерській Лаврі.

Запрошення провести фестиваль у стінах Лаври Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ отримав від намісника Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.
Провідною темою цьогорічного форуму стане «Система навчання та підвищення кваліфікації співробітників єпархіальних прес-служб та єпархіальних журналістів».
До участі традиційно запрошуються представники всіх єпархій Української Православної Церкви, які регулярно висвітлюють релігійне життя регіону в ЗМІ.
Прохання до всіх учасників ФестЗМІ, і киян зокрема, ОБОВ’ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ЗАВЧАСНО!
Бланк заявки вже на сайті.
Заявки приймаються на адресу оргкомітету: festzmi@gmail.com.
***
Головні події VIII Фестивалю ЗМІ православних:
Урочисте відкриття VІІІ Всеукраїнського фестивалю ЗМІЗустріч з Предстоятелем УкраїнськоїПравославної Церкви Блаженнішим Митрополитом ВолодимиромБожественна літургія у Києво-ПечерськійЛаврі в день пам’ятізнайдення мощей свт. ДимитріяРостовського, 4 жовтняЗасідання Координаційної ради Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦМайстер-клас – від Синодального інформаційного відділу РПЦ.Круглий стіл за участю Керуючого справами УПЦ, ректора Київських духовних академії і семінарії митрополита Бориспільського Антонія, викладачів і студентів КДАіС. Провідна тема: «Якою має бути система підготовки священнослужителів до співпраці з сучасними медіа та реалізації церковних медіа проектів?»Зустріч із намісником Києво-Печерської Лаври митрополитом Вишгородським і Чорнобильським ПавломПрезентації інформаційних проектів 2013 року. Нагородження найкращих проектівКруглий стіл за участю відповідального редактора «Журналу Московської Патріархії» Сергія Чапніна. Провідна тема: «Майбутнє церковних ЗМІ: формати і тенденції»Майстер-клас «Успішні формати православних радіопрограм на світському радіо: досвід і перспективи». Ведучі головний редактор радіопрограм «Православіє в Україні», керівник студії КСТРІМ протодиякон Миколай Лисенко та звукорежисер Микола Сидоренко. За участю генерального директора Національної радіокомпанії України Тараса Аврахова та генерального директора ТРК «Ера» Ігоря Лоташевського.Майстер-клас головного редактора телеканалу «Інтер» Антона Нікітіна та голови правління телеканалу «Інтер» Є. Бенкендорфа. Провідна тема: «Формат ток-шоу на телебаченні: чи є в ньому місце священнослужителям?»Круглий стіл за участю головних редакторів тиражних щоденних загальнонаціональних газет («Сегодня», «Вести», «Комсомольская правда в Украине»). Ведуча — заступник голови СІПВ УПЦ Жанна Шевченко. Майстер-клас з підготовки форматних інформаційних повідомлень на релігійну тематику для світських ЗМІКруглий стіл на тему: «Релігійна тематика в ЗМІ. Конфесії в медіапросторі» за участю професорів Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН УкраїниПрезентація проекту «Створення телевізійного довідника «Монастирі України»». Ведуча — керівник Студії документальних фільмів при СІПВ УПЦ Олена КаретникЕкскурсії на території Святої Успенської Києво-Печерської Лаври та національного історико-культурного заповідника (спільно з Паломницьким центром УПЦ)

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика