У єпархіях тривають урочистості присвячені ювілею 1025-річчя Хрещення Київської Русі.
У Львові відбувся концерт за участю найкращих співаків, хорів та колективів регіону.
15 вересня у Палаці культури залізничників зібралися віряни, які насолоджувалися гарною музикою та дізнавалися про історію Хрещення Русі.

Весь вечір зі сцени по черзі лунали богослужбові піснеспіви, українські народні, фронтові та естрадні пісні, у виконанні Архієрейського хору, ансамблю «Канон», хору храму св. апп. Петра і Павла міста Жовкви, хору духовенства Георгіївського храму міста Львова, молодіжного хору Георгіївського храму, лауреатки міжнародних фестивалів Христини Сович, учасниці програми «Голос країни» Зоряни Романів та матінки Ірини Суряднової.
Святковий концерт підготували та провели Заслужена артистка України, голова львівського осередку Союзу православних жінок України Валентина Щербань та голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії ієродиякон Маркіан (Каюмов).
З ювілеєм усіх привітав правлячий архієрей єпархії єпископ Філарет. Владика розповів про роль Хрещення Русі в історії нашого народу, та про те, як нам, нащадкам св. рівноапостольного князя Володимира, варто жити сьогодні.

За матеріалами сайту Львівської єпархії

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика