21 вересня, в день коли Православна Церква відзначає свято Різдва Пресвятої Богородиці, Божественну літургію у Покровському кафедральному храмі очолив митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. Це – перша Літургія, яку архієрей звершив після хвороби.

Владиці співслужили клірики Покровського кафедрального храму. Після прочитання Євангелія зі словом проповіді до присутніх звернувся архімандрит Аліпій (Сапіга).
«Ми всі звертаємось у своїх молитвах до Пресвятої Богородиці. А як звертаються до Матінки Божої матері, як вони просять Її заступництва у своїх молитвах за своїх дітей! А в Матері Божої слід нам повчитись і смиренню, і любові, і терпінню», – наголосив отець Аліпій.

Під час Літургії митрополит Ніфонт рукоположив клірика Свято-Покровського кафедрального храму диякона Романа Лафету у пресвітера, а випускника Почаївської духовної семінарії Петра Антончука – у диякона.

Після Літургії владика подякував вірним за молитви і закликав на них Боже благословення.
Редакція сайту Волинської єпархії щиро вітає отця Романа та отця Петра із хіротонією і бажає Божого благословення на ниві Євангельского благовістя.
Прес-служба Волинської єпархії

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика