Зокрема, акція «7 чудес Києва» стартувала на початку 2013 року. Під час її першого етапу фахівцями, експертами та членами Оргкомітету акції були відібрані 30 об’єктів-фіналістів, які далі змагалися за звання чудес Києва.
Так, з травня на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua розпочалося інтернет-голосування, де кожний бажаючий мав змогу обрати свої 7 чудес Києва. Паралельно методом анкетування були опитані експерти, які теж визначили найкращі об’єкти столиці.
Саме за сумою показників інтернет- та експертного голосування і були визначені переможці акції «7 чудес Києва». Оргкомітетом також було прийнято рішення об’єднати в одну номінацію як об’єкти, що поєднані територіально та створюють своєрідні єдині історико-архітектурні та культурні комплекси міста, — Андріївську церкву з Андріївським узвозом, а також Києво-Могилянську академію зі Старим Подолом.
Отже, переможцями акції «7 чудес Києва» стали (за алфавітом):
· Андріївська церква та Андріївський узвіз

· Будинок з химерами

· Видубицький монастир

· Володимирський собор

· Києво-Могилянська академія та Старий Поділ

· Києво-Печерська Лавра

· Софія Київська

До речі, за традицією, про переможців акції «7 чудес Києва» (як і про переможців попередніх акцій «7 історико-архітектурних чудес України», «7 природних чудес» та «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», що були вже проведені) будуть відзняті телевізійні передачі та видрукувана поліграфічна продукція – буклети, календарі тощо.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика