У день пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії урочистим відкриттям в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври розпочався VIII Фестиваль ЗМІ православних.
Молебень на початок доброї справи очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Уже за традицією, організаторів та учасників Фестивалю ЗМІ православних привітав Предстоятель Української Православної Церкви. З найпершого ФестЗМІ Блаженніший Митрополит Володимир є почесним учасником медіафоруму та спостерігає за перебігом подій фестивалю.
Відеозвернення Предстоятеля УПЦ

Після чого VIII ФестЗМІ православних було оголошено відкритим.
***
Учасників, організаторів та гостей форуму привітав Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільській і Броварський Антоній, відзначивши важливість такого форуму для всієї Церкви.

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел привітав гостей у стінах обителі та закликав усіх журналістів до співпраці.

ЗD-фільм про Києво-Печерську Лавру

Цьогоріч провідною темою форуму є «Система навчання та підвищення кваліфікації співробітників єпархіальних прес-служб та єпархіальних журналістів».
Зокрема, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко презентував усі проекти відділу та анонсував програму роботи фестивалю.

Усі відеопрезентації СІПВ УПЦ:

Презентація проекту church.ua (Москва)

До участі у відкритті ФестЗМІ православних були запрошені представники державної влади, керівники провідних телерадіокомпаній, науковці та діячі культури.
***
Зі словами привітання до учасників та організаторів фестивалю звернулися радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Богуцький Юрій Петрович, народний депутат України Петро Порошенко, керівник INTER MEDIA GROUP Ганна Безлюдна, генеральний директор Національної радіокомпанії України Тарас Аврахов, генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина, інтернет-маркетолог, експерт у галузі управління репутацією (SERM), сертифікований спеціаліст Google AdWords в Україні Борис Тизенгаузен.
Передувала відкриттю панахида за архімандритом Лонгином (Чернухою), який був постійним учасником та одним із натхненників Фестивалю ЗМІ православних. Заупокійну літію очолив єпископ Обухівський Іона, за якою молилися всі учасники медіафоруму.

Спеціально до Фестивалю ЗМІ колеги архімандрита Лонгіна підготували про нього кінострічку.

***
Завтра з 9:00 розпочнеться насичена робота VIII Фестивалю ЗМІ православних. Місце зустрічі – 45 корпус Києво-Печерської Лаври.
Читайте детальний розклад на сайті фестивалю.
Нагадаємо, що фестиваль триватиме п’ять днів, до 4 жовтня.
Участь у ФестЗМІ традиційно беруть представники всіх єпархій Української Православної Церкви, які регулярно висвітлюють релігійне життя регіону в ЗМІ. А також – представники світських ЗМІ.
Читайте також: VIII ФестЗМІ. Про православні медіа — гості фестивалю (ВІДЕО)

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика