Минулої п’ятниці, 4 жовтня, вийшов новий випуск радіопрограми «Православіє в Україні». Цього ж дня завершив роботу головний медіафорум ЗМІ православних, який цього разу проходив у стінах Києво-Печерської Лаври.
Треба бути професіоналами, треба мати позитивні цінності, треба вміти цікаво розповідати історії, потрібно церковному журналісту, передусім, слухати Духа Святого, який своїм натхненням може надати щирості та правди кожному матеріалу – саме ці слова більше запам’яталися з виступу Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія перед учасниками VIII Фестивалю ЗМІ православних.
Величезна кількість доповідачів, широкий спектр друкованих та інших видань, інтернет-технологій майбутнього, гості з провідних газет, теле- та радіоканалів. Цікаві круглі столи та майстер-класи з зірками церковного та світського медіапросторів.
Цікаво? Тож, слухайте про перебіг подій VIII ФестЗМІ православних – у новому, 40-му випуску 2013 року, радіопередачі «Православіє в Україні».
***
Радіопрограма «Православіє в Україні» – спільний проект Першого каналу Українського радіо та Української Православної Церкви, створеного Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ та зокрема колективом інтернет-порталу «Православіє в Україні» за благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Ведучий – протодиякон Миколай Лисенко.
Нагадаємо, програма виходить щоп’ятниці на хвилях Українського радіо о 21.15 (Київ — 105 Fm).
Усі випуски радіоогляду завжди можна прослухати на порталі «Православіє в Україні».
Прослухати радіопрограму «Православіє в Україні» за 04.10.13 р.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика