«Я, Шадура Надія Анатоліївна, проживаю в м. Василькові Київської області. Мій син Мишко (1992 р. н.) важко хворий, він інвалід дитинства, перебуває на I групі інвалідності (підгрупа А). Діаг­ноз: дитячий церебральний параліч, різко виражена розумова відсталість і ще цілий букет хвороб, серед яких — часті пневмонії та напади епілепсії.

Син себе не обслуговує. Він сам не їсть, не пересувається (тільки в інвалідному візку, але не самостійно), не розмовляє, потребує сторонньої допомоги.
Для постійного лікування йому необхідно багато дорогих ліків, а також предметів особистої гігієни. Нещодавно я поховала старшого сина Сергія (1990 р. н.), у якого також був діагноз ДЦП. Це сталося тому, що ми не змогли йому допомогти через брак грошей. Після смерті сина довелося взяти дуже велику суму в кредит (26 000 грн.) на похорон Сергія та лікування Мишка. Тепер банк погрожує мені через непогашений борг виселенням із квартири.
Наближається зима, і мені нікуди йти з дитиною. Допомоги чекати немає звідки, батьків та рідних немає, чоловік ніде не працює, п’є. Я сама дуже хворію і зараз не працюю, перебуваючи вдома по догляду за дитиною-інвалідом. Живемо тільки на пенсію з інвалідності.
Люди добрі, допоможіть, хто чим може, вибратися з тяжкого фінансового становища!..»

Тел.: 096–536–34–81 (Надія Анатоліївна, мама),
098–441–88–74 (Надія, волонтер).

Реквізити:
Райффайзен Банк Аваль
Р/р: 262061064415
МФО: 380805
Призначення платежу: поповнення поточного рахунку клієнта Шадури Надії Анатоліївни
ІНПП одержувача: 2430018601

Надія Попко, волонтерський рух «Молодість не байдужа» при Синодальному відділі у справах молоді УПЦ

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика