До десяти років Миколка Утвенко не міг ходити без сторонньої допомоги. У результаті отримав вивих тазостегнового суглоба, переніс три важкі операції на лівій нозі. Кістки зростаються повільно. Проте він докладає усіх зусиль — розробляє ноги, тренується — і вірить у те, що колись зможе ходити самостійно. 

Завдяки допомозі небайдужих людей Микола зміг пройти стаціонарне лікування в м. Хімгау (Німеччина). Йому поставили діагноз: атрофічний псевдоартроз лівої стегнової кістки, сильне вкорочення ноги на 5 см. 
Але однієї операції не достатньо, щоб Микола почав ходити. Потрібно виправляти іншу частину стегна, вирівнювати стопи й коліно. Вартість наступного етапу лікування — 22 000 євро. 
Вихованням дитини-інваліда займається мама. Жінка залишила роботу заради сина, якому необхідний постійний догляд і нагляд. Пенсії ж хлопчика ледь вистачає на життя… Мама знову звертається по допомогу до всіх людей. Миколі обов’язково потрібно почати ходити, щоб хоч якось обслуговувати себе самостійно і дати мамі можливість піти на роботу… 
Тел.: 066–209–05–59 (Валентина, мама); 098–441–88–74 (Надія, волонтер). 
Номер картки Приватбанку: 5211 5373 5524 1311 
Одержувач: Утвенко Валентина Олексіївна Надія Попко, волонтер руху «Молодість не байдужа» при Синодальному відділі у справах молоді УПЦ
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика