Останній номер офіційного друкованого видання УПЦ у 2013 році відкривають Різдвяні послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира та Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.
У рубриці «Православний календар» газета публікує розповіді про священномученика Ігнатія Богоносця, преподобного Аркадія В’яземського та преподобномученицю Євгенію Римську.

Кандидат філологічних наук Олександр Яровий у статті «Спів — мов ріка» знайомить читачів із книгою В. Н. Глушка «Пою Богу моему…» про відомого київського регента, заслуженого діяча мистецтв України Михайла Семеновича Литвиненка. На прикладі його життя ми можемо вчитися вірності Православ’ю, мужності у перенесенні життєвих трагедій — особистих і громадських, твердості духу, непереможному оптимізму, вважає автор. Адже справжній християнин — завжди оптиміст, бо перед ним, за словами Миколи Гоголя, «вічно відкривається даль».
Видання публікує нарис відомого церковного історика Владислава Дятлова про Спасо-Преображенський Лубенський Мгарський чоловічий монастир Полтавської єпархії.
Громада храму на честь мучеників Адріана і Наталії, розташованого у мальовничому куточку Лісового масиву, відома віруючим столиці широкою місіонерською діяльністю та соціальною роботою. Духовенство і парафіяни опікують товариство сліпих Деснянського району, при храмі діють благодійна їдальня і недільна школа з різними гуртками. Його настоятель, керівник відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії, протоієрей Роман Матюшенко розповів в інтерв’ю «Церковній православній газеті» наскільки сумісний спорт і віра в Бога.
Тему фізичної культури та спорту продовжує бесіда з настоятелем Свято-Ольгинського собору м. Києва протоієреєм Всеволодом Рибчинським. Якщо ви прийдете вранці у столичний парк Партизанської слави, що в Дарниці, то неодмінно побачите на спортмайданчику літнього священика у спортивній формі. Він з парафіянами та духовенством щодня приходить сюди для годинного ранкового тренування. Виняток — недільні та святкові дні, коли протоієрей Всеволод служить Літургію.
«Життєвий досвід переконав мене, що й у 70, й у 80 років людина може бути активною, здоровою і життєрадісною. Адже Господь створив нас для щастя», — впевнений отець Всеволод.
У рубриці «Літературна сторінка» видання публікує розповідь диякона Руслан Новаковича «Панагія».
Останній номер «Церковної Православної газети» інформує про служіння Предстоятеля УПЦ та основні події церковного життя. Окрема рубрика видання присвячена огляду міжнародних новин.

Передплатний індекс «Церковної православної газети»:

українською мовою — 96145,

російською мовою — 96137.

Передплата триває протягом усього року!

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика