27 лютого в приміщенні Сумської обласної ради під головуванням голови М.О.Клочка відбувся круглий стіл за участю керівників громадських, політичних, релігійних організацій Сумщини. Зустріч була ініційована архієпископом Сумським і Охтирським Євлогієм в руслі врегулювання міжконфесійної напруги, що виникла останнім часом в Сумах.
Читайте також:
В СУМАХ — попытка захвата епархиального управления. Архиепископ Евлогий просит молитв! (+текст заяви)
ВИДЕО — Сумы. Представители Майдана и УПЦ КП пришли в епархиальное управление. Их уличили во лжи (+расшифровка видео)
СУМЫ. В городе прошло массовое молитвенное шествие — фоторепортаж (+слово владыки Евлогия)
Архієпископ Євлогій повідомив зібранню позицію Сумської єпархії щодо подолання міжконфесійного розбрату. Владика запропонував підписати спільну заяву про те, що політичні, громадські організації та конфесії Сумщини засуджують будь-які прояви суспільної поведінки, що можуть ображати громадянські, релігійні, духовно-моральні почуття людей, будь-які дії, що можуть бути спрямовані проти рухомого та нерухомого майна громадських та релігійних організацій, особистого майна громадян.
«Ми свідчимо про твердий намір організувати і втілити спільні дії, спрямовані на збереження миру і суспільного спокою на Сумщині, на створення атмосфери діалогу, порозуміння і злагоди», — йдеться зокрема у заяві.
Дивіться повний текст заяви нижче.
portal-pravoslavie.sumy.ua

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика