По благословенню Місцеблюстителя Київської Митрополичої Кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія,  митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Ставропігійний чоловічий монастир на честь святого преподобного Паїсія Величковського (м. Севастополь, с. Морозівка).

6 березня, у четвер першої седмиці Великого Посту, митрополит Олександр відправив Велике Повечір’я з читанням четвертої частини Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського. За богослужінням молився намісник монастиря  архімандрит Гавриїл (Анісімов) з братією обителі.

7 березня, у п’ятницю першої седмиці Великого Посту, Високопреосвященніший владика  Олександр звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у співслужінні намісника обителі та братії у священному сані.

За відправою владика-митрополит  звершив дияконську хіротонію насельника обителі монаха Георгія (Попова).

Також, за уставом, після Літургії було прочитано канон святому великомученику Феодору Тирону та звершено освячення колива.

Під час богослужінь були піднесені сугубі молитви за примноження любові та мир в нашій Державі, та особливо на Кримській землі.

IMG_9356
IMG_9377
IMG_9379
IMG_9385
IMG_9394
IMG_9420
IMG_9427
IMG_9431
IMG_9448
IMG_9454
IMG_9488

 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика