29 березня, з благословення Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія,  відбулася спільна акція Київської, Бориспільської та Херсонської єпархій з духовної підтримки прикордонних військ України.

Група священнослужителів на чолі з архієпископом Херсонським і Таврійським Іоанном, у складі секретарів Київської та Бориспільської єпархій протоієрея Віктора Іващука та протоієрея Костянтина Пилипчука, а також представників духовенства Херсонської єпархії відвідали Чаплинський і Колончацький блокпости в Херсонській області на кордоні з АР Крим.

На блокпостах були відслужені молебні великомученику Георгію Переможцю перед іконою з часткою його святих мощей, кожен солдат отримав у благословення натільний хрестик та ікону великомученика Георгія.

Священнослужителі також привезли духовну літературу, яку зібрали для військових віряни парафій Київської та Бориспільської єпархій. Крім того військовим частинам було надано гуманітарну допомогу: одяг, продукти, засоби особистої гігієни тощо.

Архієпископ Іоанн та священнослужителі поспілкувалися з особовим складом та керівництвом, провели духовні бесіди.

Іконки, натільні хрестики та православні молитвослови у благословення та на знак підтримки від мешканців Київщини у великій кількості було передано благочинним Херсонської єпархії для роздачі всім воякам, що проходять службу в прикордонному регіоні.

dsc_8895
dsc_8916
dsc_8938
dsc_8971
dsc_8977

 

One Response to Київська, Бориспільська та Херсонська єпархії провели спільну молитовно-соціальну акцію з підтримки прикордонників на блокпостах біля Криму

  1. Фонд:

    «Молитовники воїна», видані Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, передано до Харківського військового госпіталю http://mvfund.org/index.php/novini/40-molitovniki-vojina-vidani-fondom-pam-yati-blazhennishogo-mitropolita-volodimira-peredano-do-kharkivskogo-vijskovogo-gospitalyu

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика