6 травня, в день пам’яті великомученика Георгія Побідоносця, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Городницькому Свято-Георгіївському ставропігійному чоловічому монастирі Житомирської області.

Його Високопреосвященству співслужили архієпископи: Білогородський Миколай, Гурій (Кузьменко), Мукачівський і Ужгородський Феодор, Городницький Олександр, єпископи: Антоній (Боровик), Конотопський і Глухівський Роман, глава адміністративного апарату Київської митрополії протоієрей Володимир Коцаба і духовенство обителі.

На малому вході, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри, митрополит Антоній звів у сан архімандрита насельника  монастиря ігумена Ієроніма (Федоренка).

Після закінчення богослужіння митрополит Антоній привітав намісника монастиря архієпископа Олександра і всіх тих, хто молився, з престольним святом.

 

Сайт КДАіС

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика