9 червня, в день Святого Духа, під час проведення IV Всеукраїнського фестивалю приходських хорів «Пентікостія», з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, був реалізований ще один  благодійний проект нашої Церкви – збір коштів для спеціалізованого дитячого будинку ім. М. Городецького, що у місті Ворзель на  Київщині.

До цієї справи особливо долучився вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, який спільно із головою Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієреєм Валентином Марчуком вже неодноразово відвідав цей дитячий заклад із подарунками.

«Брак коштів в таких закладах відчувається особливо, тому Церква і допомагає їм. До цієї справи долучаються усі віруючі люди, адже Церква, як зауважив голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, це – сім’я», – підкреслили організатори фестивалю «Пентікостія».

«Справи милосердя – це те, чим повинна завжди займатись Церква. Це те, чим живе і керується наш Предстоятель, за матеріальної підтримки котрого відбуваються соціальні проекти», – підкреслив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

«На екрані, коли ми переглядали кадри з життя дитячого закладу у Ворзелі,  ми бачили наостанок порожню гойдалку. Це знаково – нашим завданням є знайти для кожної дитини, яка виховується у інтернатних закладах тата і маму», – підкреслив голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

До слова владика Олександр та отець Валентин разом з членами журі фестивалю вручили подарунки 9-м родинам, які виховують 55 прийомних дітей. Вони отримали від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира кухонне приладдя та солодощі.

 

IMG_9074
IMG_9076
IMG_9081
IMG_9086
IMG_9090

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика