13 червня  відбулася робоча зустріч з питань дослідження пам’яті жертв політичних репресій, похованих у Биківні. У зустрічі взяли участь Голова Синодального відділу «Церква і Культура» ігуменя Серафима (Шевчик), Високопреосявщенніший митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та Генеральний директор Національного Історико-меморіального заповіднику «Биківнянські могили» Марина Громова.

У 2012 році Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир благословив роботу над матеріалами щодо вияснення та віднайдення інформації про духовенство, котре постраждало за віру Христову під час репресій 1937-1941 років, були страчені та поховані у братських могилах у Биківнянському лісі під Києвом, призначивши куратором досліджень митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра.

Під час зустрічі Генеральний Директор заповіднику Марина Громова доповіла, що віднайдені за два роки роботи у архівах документи щодо репресованих священнослужителів та кліриків буде класифіковано та передано до Комісії по канонізації святих УПЦ задля достойного вшанування їх мученицького подвигу Святою Церквою.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика