17 червня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви  Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр відвідав Святошинський дитячий будинок-інтернат для хлопчиків та Дарницький дитячий будинок-інтернат для дівчат міста Києва.

Владику супроводжував голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Священнослужителі подарували підопічним закладів подарунки та солодощі. Зокрема, вихованки Дарницького дитячого будинку-інтернату отримали фарбу та знаряддя для господарської діяльності.

Владика Олександр та отець Валентин також ознайомились із життям цих закладів, звернувши увагу на їх нагальні потреби, які можна задовільнити як раз за допомогою Церкви.

Учасники дитячої студії «Забава» під керівництвом Дарії Кириченко також подарували працівникам та підопічним Дарницького та Святошинського дитячих будинків-інтернатів концертну програму.

«Цими днями розпочався піст, і ми повинні розпочати його саме із творення добрих справ. Ми таким чином виконуємо місію, яку нам доручив виконати наш Предстоятель Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир», – сказав під час відвідування сиротинців митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

«Саме допомагаючи ближньому ми і можемо показати усю красу Православ’я», – додав голова Інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук.

«Нам дуже сподобалось те, що священнослужителі Української Православної Церкви приділяють так увагу, ми щиро дякуємо за це Блаженнішому і владиці Олександру», – поділилась враженнями заступник директора з виховної роботи Дарницького дитячого будинку-інтернату Вікторія Цебрик.

«Нам дуже сподобався візит Владики Олександра і отця Валентина, сподобався нам і концерт. Ми, у свою чергу, запросили Владику ще раз відвідати наш заклад, навіть з цієї нагоди наші діти підготують концертну програму», – каже директор Святошинського дитячого будинку-інтернату Олександр Безкрестов.

Фоторепортаж >>>

IMG_9784
IMG_9789
IMG_9825
IMG_9845
IMG_9853
IMG_9879
IMG_9893
IMG_9907
IMG_9922
IMG_9939
IMG_9952
IMG_9968
IMG_9987

 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика