18 червня у Києво-Печерській Лаврі відбулася зустріч Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном Фабріціо Романо. У зустрічі також взяв участь секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Під час зустрічі митрополит Антоній та високопоставлений італійський дипломат поділилися думками щодо ситуації в українському суспільстві та обговорили роль і можливості Української Православної Церкви в утриманні єдності українського народу.

Його Високопреосвященство, зокрема, розповів, що протягом останнього часу проти Української Православної Церкви у деяких ЗМІ ведеться спланована інформаційна війна з використанням неперевіреної, а інколи й відверто наклепницької інформації. Такі дії приводять до напруження всередині суспільства і загрожують внутрішній безпеці та стабільності в країні. На думку архієрея, нестабільність в Україні є загрозою миру та спокою на всьому європейському континенті.

Посол погодився з таким баченням ієрарха та відзначив, що його країна в міру можливостей докладатиме зусиль, щоб сприяти подоланню української кризи, а також робитиме все можливе задля збереження стабільності в Європі. Тим більше, що найближчим часом Італія переймає головування в Європейському Союзі. «Україна – серце Європи, і ми не можемо допустити, щоб існував такий фактор дестабілізації. Це небезпечно для всього континенту», – сказав пан Романо, відзначивши, що рішення конфлікту має бути знайдене дипломатичним шляхом.

На звершення зустрічі Керуючий справами УПЦ подарував панові Послу альбом, в якому представлена історія та світлини Києво-Печерської Лаври.

DSC_0022
DSC_0025
DSC_0029
DSC_0026
DSC_0032

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика