Сайт Києво-Печерської Лаври розмістив роз’яснення з приводу подій довкола монастиря 22 червня.

Навколо Лаврської святині в черговий раз нагнітається ситуація з різних сторін. Вважаємо за необхідне нагадати, що згідно із Зверненням Священного Синода УПЦ Українська Православна Церква, як завжди, закликає усі сторони до мирного врегулювання конфліктів та посиленої молитви.

У лаврських храмах традиційно звершуються богослужіння. Сьогодні, з нагоди пам’яті Усіх Святих, що просіяли на нашій землі, також підносилася особлива молитва про дарування миру Українській державі. Монастир продовжує молитовне життя, звершуються традиційні молебні.

Проте, не беручи до уваги слів Звернення Священного Синоду УПЦ, різними групами людей, які не мають благословення священноначалія, з одного боку, самочинно організовувалися заходи, що провокували порушення церковної спільності та призводили до посилення політичних розбіжностей, а з іншого боку, декілька сотень агресивно налаштованих осіб пікетували Києво-Печерську Лавру.

Приймаючи у своїх стінах усіх, хто бажає помолитися, закликаючи до миру та єдності з Матір’ю Церквою, Успенська Києво-Печерська Лавра, втім, не несе відповідальності за можливі непередбачені дії вищезгаданих груп людей.

fotografiya2_0
fotografiya4
fotografiya5

www.lavra.ua 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика