З 10 по 12 жовтня  в Києві відбудеться XII  Міжнародний фестиваль православного кіно «Покров», який  цього року  присвячено пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Для участі в конкурсі подано понад 300 заявок з 14 країн світу України, Білорусі, Німеччини, Греції, Ізраїлю, Казахстану, Кіпру, Киргизстану, Литви, Польщі, Росії, США, Франції, Естонії.

Всього на кінофорумі буде показано 50 робіт з п’яти країн світу. Серед них: «Блаженніший Володимир» телеканалу ІНТЕР, «Сівач» польського режисера Юрія Калини, «Біси» Володимира Хотиненка та інші.

Фільмомвідкриттям фестивалю стане прем’єра нової роботи польського режисера Кшиштофа Зануссі «Чужорідне тіло», показ якого відбудеться 10 жовтня о 17.00. Вхід за запрошеннями.

Початок переглядів конкурсних робіт — 10 жовтня в «Синьому залі» Будинку кіно з 9.00. Вхід на перегляди вільний.

***
Фестиваль православного кіно «Покров» проводиться з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира з жовтня 2003 року. Метою кінофоруму є популяризація фільмів християнського змісту та нагородження кращих з них. За 10 років фестиваль представив глядачам більш 500 кінокартин з багатьох країн світу.

pokrov_12_afisha_dz

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика