6 жовтня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію з чином прославлення святих на площі перед кафедральним собором  Різдва Христового м. Сєвєродонецька.

Його Блаженству співслужили: митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, архієпископи —  Краснолиманський Аліпій, Святогірський Арсеній,  Макіївський Варнава, Ізюмський і Куп’янський Єлисей, Городницький Олександр, єпископи – Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Сєвєродонецький і Старобільський Никодим, Ірпінський Климент, Бердянський і Приморський Єфрем, духовенство Сєвєродонецької єпархії.

За богослужінням була відслужена остання заупокійна літія за Димитрієм та інокинею Параскевою, після чого митрополит Луганський і Алчевський Митрофан зачитав рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 19 червня 2014 року про причислення інокині Параскеви Старобільської і Димитрія Горського до лику місцевошанованих святих (журнали №16 і №19), а єпископи Бердянський і Приморський Єфрем та  Ірпінський Климент прочитали житія новопрославлених святих.

Під час Літургії Предстоятель возніс сугубі молитви про мир у нашій країні та подолання ворожнечі.

IMG_9816
IMG_9828
IMG_9861
IMG_9866
IMG_9870
IMG_9910
IMG_9934
IMG_9940
IMG_9948
IMG_9961
IMG_9974

За матеріалами Офіційного сайту Сєвєродонецької єпархії

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика