23 жовтня в Патріаршому та Синодальному духовно-адміністративному і культурному центрі Руської Православної Церкви на Півдні Росії під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

У роботі Священного Синоду взяв участь Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Перед початком засідання Святіший Патріарх Кирил привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з наступаючим 70-річчям від дня народження та вручив йому орден преподобного Сергія Радонезького I ступеня. Святіший Владика висловив Митрополиту Онуфрію подяку за служіння на посту Предстоятеля Української Православної Церкви та за старанні труди на всіх місцях послуху, зазначивши, що всі життєві випробування Блаженніший Владика завжди зустрічав «зі смиренням, зі сподіванням на волю Божу, з чесністю».

«Цей образ Вашого життя знайшов сильну підтримку з боку українського єпископату, коли мова йшла про обрання Предстоятеля, а також з боку всієї нашої Церкви, всіх її членів», – сказав Святіший Патріарх Кирил, передавши Його Блаженству в дар старовинну ікону Успіння Пресвятої Богородиці з часткою мощей преподобного Онуфрія.

Журнали >>>

2P20141023-VAR_1816-1200
2P20141023-VAR_1847-1200
2P20141023-VAR_1882-1200

Прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика