Президент Саакашвілі посів четверте місце
За підсумками опитування тижневика “Квіріс палітра”, Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II названий “Людиною року”, передає сайт georgiatimes.info. На користь Глави Грузинської Православної Церкви віддали свої голоси 47,3 % опитаних.
Друге місце посів відомий у Грузії оперний співак, керівник благодійного фонду Паата Бурчуладзе. За нього проголосували 18,3 % респондентів.
Президент Грузії Михайло Саакашвілі посів четверте місце з 8 % голосів. Перед ним, на третьому місці, виявився головний тренер збірної Грузії з футболу Темур Кецбая, за якого проголосували 9,7 % опитаних.

В опитуванні, що проводилося тижневиком “Квіріс палітра”, взяло участь 400 респондентів.
“Результати опитувань радують своєю ієрархією цінностей, — прокоментував повідомлення ігумен Лонгин (Чернуха), головний редактор “Церковної православної газети”. — Перше місце в особі Патріарха займають духовні цінності. Друге — цінності світу культури, які здатні облагороджувати внутрішній світ людини, а також благодійність, як турбота про людину. Третє місце в особі тренера збірної з футболу відведено патріотичним цінностям, сучасній спортивній героїці, що також піднімає дух народу”.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика