Студенти спілкуватимуться з православною молоддю
У Московському державному університеті, Російському державному соціальному університеті, Московському фізико-технічному інституті та інших ВНЗ Москви найближчим часом з’являться православні дискусійні клуби для молоді, передає Седмица.Ru.
«Майданчики були створені з ініціативи самих юнаків та дівчат з православних молодіжних рухів», — повідомили у прес-службі Синодального відділу у справах молоді РПЦ, який і організовує зустрічі.

За словами його співробітників, молодих православних активістів приваблює можливість відкритої дискусії з тією молоддю, яка лише починає шукати свій шлях до Бога. Це дає великий місіонерський потенціал.
У рамках дискусійних клубів планується не просто обговорювати Святе Письмо, питання віри, а й порушувати злободенні для сучасної молоді питання, розглядати їх у духовно-моральному аспекті.
Зустрічі православної молоді з невоцерковленими юнаками та дівчатами дадуть змогу останнім переконатися в тому, що православна молодь не є якоюсь закритою субкультурою.
Нині у Синодальному відділі у справах молоді проходить ряд майстер-класів з підготовки православного активу до організації та проведення дискусійних семінарів.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика