Предстоятель Грузинської Православної Церкви став володарем премії «Золотий пергамент» та звання «Людина року — 2011», повідомляє «Благовест-Інфо».

Нагороду грузинському патріарху вручав директор інформаційного агентства «GHN» Гоча Мірцхулава, який подякував церковному ієрарху за його діяльність і зазначив, що Ілля II нагороджується «Золотим пергаментом» уже вдруге, оскільки має величезний авторитет серед населення Грузії.

Патріарх подякував за нагороду, благословив усіх лауреатів і заявив, що для нього найдорожчим є служіння своєму народові.

Опитування щодо виявлення лауреатів щорічної премії «Золотий пергамент» проводить інформаційне агентство «GHN» спільно з консультаційно-дослідницькою групою GCG. За словами організаторів, дослідження проходить у всіх регіонах Грузії, у процесі якого опитуються 2600 респондентів з усіх соціальних верств населення.

Нагадаємо, що серед лауреатів національної премії «Людина року — 2011» в Росії були названі Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і регент хору Стрітенського ставропігійного чоловічого монастиря м. Москви Никон Жила.
Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика