У 2010 р. у Національному інституті раку молода сім’я Баскових із м. Луганська лікувала свою єдину дочку Даніелу, якій лікарі поставили діагноз «нефробластома». Ні для кого не секрет, що лікування онкологічних захворювань у нашій країні дуже дороге.

У важкий час сім’ю підтримало багато добрих людей. Через рік Баскови, вилікувавши дочку, стали потроху відходити від пережитого і ставати на ноги. Але у найнесподіванішу мить у їхній дім знову постукала біда. Захворів рідний брат мами дівчинки, Руслан Євсєєв, 1989 р. н., і знову онкологічне захворювання — В-клітинний лейкоз. Цього року він має закінчити Луганський сільськогосподарський інститут.

На першому курсі інституту хлопець і його сестра втратили матір, потім захворіла маленька Даніела… Відтоді як Руслан втратив матір, хлопець увесь час працював, аби самостійно оплачувати навчання і допомагати сестрі, при цьому він не закинув інститут. Юнак, який тільки починав жити, будував плани, отримував освіту, — потрапив до лікарні з важким, але, при правильному лікуванні, не смертельним захворюванням. На превеликий жаль, правильне лікування багато в чому залежить від наявності дорогих препаратів. У сім’ї, де зовсім недавно пережили лікування раку, де тільки-но розрахувалися з боргами, пов’яза­ними з тим самим лікуванням, — немає коштів, щоб вирвати рідну людину зі страшних лабетів підступної хвороби.
У Руслана є всі шанси на одужання, лікарі дають хороші прогнози. Необхідні лише кошти. Сім’я Руслана потребує будь-якої посильної для вас допомоги. Це необов’язково мають бути фінансові перерахування. Ви можете познайомитися з рідними Руслана і дізнатися про насущні потреби у медпрепаратах. Можна переговорити з лікарем і передати все необхідне безпосередньо в лікарню. Лікування Руслан проходить у гематологічному відділенні Луганської обласної клінічної лікарні.
КОНТАКТИ:
(099) 762–26–20, Анна (сестра Руслана)
(067) 929–02–16, (063) 171–09–27, 
Ольга Пожарська (волонтер)
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
Приватбанк
МФО 305299
ОКПО 14360570
Призначення: Безоплатна фінансова допомога, для поповнення карти 
№ 6762 4620 5695 3372
Одержувач: Баскова Анна Сергіївна

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика