Фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» організував Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Мета конкурсу — привернути увагу громадськості до кращих прикладів філантропії.

На виставці, яка відкрилася 17 лютого в галереї «Соборна», представлено 40 кращих робіт, що надійшли з різних куточків України.

Захід відкрила директор Українського форуму благодійників Ганна Гулевська-Черниш, яка підкреслила значення розвитку благодійності в Україні для добробуту кожної сім’ї й кожної особистості.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира виступив голова Синодального відділу з благодійності та соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський. Він розповів про основні напрями соціального служіння Церкви, а також подякував організаторам заходу.
У період проведення виставки в галереї «Соборна» проходитиме благодійна акція «Підтримай життя Луки Стрельчука». Хлопчик ніс послух  у вівтарі храму на честь Покрову Пресвятої Богородиці с. Сулимівка, його мама — регент цього ж храму. Зараз Лука проходить лікування, а потім йому знадобиться реабілітація за кордоном.
Керівник Духовно-просвітницького центру на честь Воскресіння Христового Ксенія Зозуля розповіла «Церковній православній газеті» про те, що головне в цій виставці — показати, що благодійність не має меж. «Адже можна допомогти і дитині, і дорослому, і старому. Нашої допомоги потребують не тільки важкохворі люди, але й наші близькі, для яких кращими ліками буде наше добре слово», — вважає Ксенія Зозуля.
За словами організаторів, кожна фотографія на виставці — маленька історія із життя реальних людей. Представлені фотороботи ставлять перед кожним глядачем запитання: «А що ти особисто зробив для знедолених? Як і на що використовуєш своє життя, щедро подароване тобі Господом?».
Наприкінці 2012 р. фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» проходила в Національному культурно-художньому і музейному комплексі «Мистецький Арсенал». У галереї «Соборна» вона триватиме до 3 березня. Після цього організатори обіцяють показати свою виставку в різних регіонах України.
Фотовиставка працює щодня з 10:00 до 19:30. Вхід вільний.
Адреса галереї «Соборна»: Залізничне шосе, 3 (вхід з боку автостоянки), (ст. м. «Либідська»). Подробиці за тел.: (044) 529–03–59.
Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика