Зокрема Священний Синод УПЦ звернувся до Президента України з листом-зверненням, в якому зазначає, що Церква вважає прийняття проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду)» (№ 2142), який передбачає ліквідацію Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, недоцільним.
«Сучасний світ ставить перед нами нові виклики, відповіді на які Церква і держава мають шукати спільно, – говориться у зверненні. – Сьогодні ми маємо прикласти максимум зусиль до подолання в нашому суспільстві жорстокості і насильства, пияцтва і наркоманії, розпусти і вседозволеності. Ми маємо бути єдиними у захисті традиційних моральних цінностей нашого народу».
А, на думку Української Православної Церкви, тим інститутом, який захищає християнські моральні цінності, якраз є Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі щодо недопущення поширення в інформаційному просторі України розпусти, насильства і жорстокості.
***
До речі, інформацію про діяльність і контакти Нацкомісії з питань захисту моралі ви можете знайти на сайті комісії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КИЇВ. Гральні карти із зображенням храмів та афіша семінару «Початок світу» суперечать Закону «Про захист суспільної моралі» та ображають релігійні почуттяКИЇВ. На гральних картах зображено храми — Церква розцінює це як наругу над почуттям віруючих та просить нацкомісію з питань захисту моралі вжити заходівАКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. Церква підтримує ініціативу Ганни Герман заборонити використання релігійної символіки у назвах алкогольних напоївСИМФЕРОПОЛЬ. Крымчане против циничной рекламы нового азартного ТВ-шоу «Интера» – «Красное или Черное»КИЇВ. Просили віруючі, просить і Церква: афіши семінару «Початок світу» ображають релігійні почуттяКИЕВ. Православные выступают против проведения возле Лавры «языческого» семинара «Початок світу»

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика