З 27 по 31 травня Львів переживатиме справжнє нашестя ЗМІ православних. У ці дні близько ста майстрів слова, мікрофона і фотооб’єктива тут зберуться на VII Фестиваль ЗМІ православних.
Представники Синодального та єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів УПЦ, головні редактори церковних видань, православні журналісти і, зокрема, редакція інтернет-порталу «Православіє в Україні» вирушають до Львова.
Цієї події ми чекали цілий рік – і от нарешті знову зберемося. До речі, уперше «фестивалитимуть» разом не тільки журналісти з України та Росії, а ще й із Польщі.
Провідна тема цьогорічного зібрання православних журналістів та представників єпархіальних прес-центрів та ЗМІ: «Майбутнє засобів масової інформації та перспективи розвитку загальноцерковних телевізійних, інтернет і друкованих проектів».
За новинами медіа-простору Української Православної Церкви та подальшими повідомленнями щодо проведення ІV фестивалю ЗМІ православних слідкуйте на інтерактивному сайті фестивалю festZMI.org, а також на порталі «Православіє в Україні»
О 14:00 — урочисте відкриття в залі готелю «Львів», що в центральній частині міста Львів.
Продовжується реєстрація учасників.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика