9 квітня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі у Феофанії зустрівся з учасниками Координаційної ради Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

У зустрічі також взяв участь митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ  протоієрей Георгій Коваленко представив Його Блаженству учасників Координаційної ради, а також розповів про результати сьогоднішньої роботи. Зокрема, отець Георгій повідомив про проведення весняного, ІХ Фестиваля ЗМІ православних, який  за попередньою інформацією відбудеться з 19 по 22 травня 2014 року в м.Вінниці.

Блаженніший  Владика благословив кожного учасника  Координаційної ради  та побажав усім  успіхів і Божої допомоги  у трудах.

Нагадаємо, що цього дня в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулася Координаційна рада Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви. Під головуванням голови СІПВ УПЦ протоієрея Георгія Коваленка, за участю співробітників відділу, в засіданні взяли участь керівники єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів з Луцька, Харкова, Львова, Вінниці, Мукачева, Луганська, Херсона, Донецька, Сум, Дніпропетровська.

Також члени Координаційної ради  мали зустріч з Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри митрополитом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика