24 квітня в Сімферополі відбулися урочисті заходи  з нагоди 75-річчя митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря. В цей день  Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит  Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Божественну літургію у Петро-Павлівському кафедральному соборі міста.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополити —  Сімферопольський і Кримський Лазар, Феодосійський і Керченський Платон, Харківський і Богодухівський Онуфрій, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Джанкойський і Роздольненський Аліпій,  Воскресенський Сава, а також духовенство Кримської єпархії.

Ввечері в Кримському Академічному Українському музичному театрі відбулася Урочиста академія та святковий концерт на честь 75-річчя митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря.

На початку  офіційної частини єпископ Воскресенський Сава оголосив ювіляру вітальну адресу Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який  за особливі заслуги перед Руською Православною Церквою нагородив  митрополита Лазаря орденом Преподобного Серафима Саровського I ступеня.

Митрополит Феодосійський і Керченський Платон, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, передав слова привітання правлячому архієрею Сімферопольської єпархії та вручив вищу церковну нагороду – «Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви».

Після  офіційної частини відбувся святковий концерт, в якому взяли участь заслужені діячі мистецтв України та Криму.

 

Вітання Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю зі 75-річчям від дня народження >>>

01
03
04
05

За матеріалами офіційного сайту Сімферопольської єпархії

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика