4 жовтня Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув з Архіпастирським візитом до Ізюмської єпархії.

Біля Свято-Вознесенського кафедрального собору міста Ізюм Предстоятеля зустрів Високопреосвященніший Єлисей, архієпископ Ізюмський і Куп’янський, з собором архіпастирів та духовенства.

Під час Всенічного бдіння Блаженніший Митрополит Онуфрій возвів вікарія Горлівської єпархії єпископа Краснолиманського Аліпія в сан архієпископа.

Його Блаженству співслужили:  митрополити —  Луганський і Алчевський Митрофан, Миколаївський і Очаківський Питирим, архієпископи —  Запорізький і Мелітопольський Лука,  Святогірський Арсеній, Макіївський Варнава, Ізюмський і Куп’янський Єлисей,  архієпископ Городницький Олександр,   єпископи —  Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон,  Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, Сєверодонецький і Старобільский Никодим,  Бердянський і Приморський Єфрем, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство Ізюмської та сусідніх єпархій.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив молебний спів перед Піщанським образом Божої Матері.

IMG_8837
IMG_8855
IMG_8895
IMG_8908
IMG_9016
IMG_9029
IMG_9093
IMG_9113
IMG_9146
IMG_9166
IMG_9214
IMG_9294

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика